...

...
...

środa, 23 kwietnia 2008

(cz. 6) Miłość schizofrenika Astrologa do Czarownicy rzucającej uroki.

Prawa autorskie: Powieść science fiction „Miłość schizofrenika Astrologa do Czarownicy rzucającej uroki” jest własnością Instytutu Astrologia horoskopy wróżba Lilil7. Powieść jest chroniona prawem autorskim.
<<< Początek powieści (precel Horoskop)
<<<>

<<< Poprzedni odcinek Ścieżka awaryjna, zapasowa ( …w razie awarii serwera Dyby)

Uwaga od autorska astrology, horoskopy:
 patrz: część 5 powieści (astrologia horoskop, wróżba)
Uwaga autorska:

Cdn. >>>
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Legenda:
1) kolejne części powieści publikowane są na blogach potocznie zwanych preclami.
2) aby przeczytać dalszą część powieści kliknij zakładkę cdn. na końcu postu.
3) aby rozpocząć czytanie powieści od początku kliknij zakładkę początek powieści na początku postu.
4) aby przeczytać poprzedni odcinek powieści kliknij zakładkę poprzedni odcinek na początku postu.
5) jeżeli poprzedni albo następny odcinek powieści nie wyświetla się poprawnie z powodu awarii serwera albo likwidacji strony na której był opublikowany proszę to zgłosić na adres : katkara888[małpa]katkara888[kropka]com
------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------
Boks reklamowy
------------------------------------------------------------------------------------------------
Tworzenie stron Internetowych

W tej chwili nie uda się prowadzić profesjonalnych biznesów bez zaawansowanej technologii czyli komputerów. Powstało multum specjalistycznych firm zajmujących się tymi usługami.
Zawsze reklama jest elementarnym paliwem wszelkiej działalność. Współcześnie jest jej o wiele więcej niż śmieci. Jeżeli nie masz reklamy nie ma cię. Zadaj sobie pytanie czym są GWIAZDY sportu, filmu, show biznesu, i tak dalej pozbawione reklamy ? Nikim! Jeżeli chcesz żyć niezbędna jest reklama. Internet staje się i będzie jej najbardziej dostępnym przyrządem.
Posiadać stronę WWW jest sprawą pierwszoplanową, kolejna ważna rzecz to wzniesienie się na wierzchołek Google Yahoo Msn i top list. Aby to osiągnąć obowiązkowe jest skatalogowanie adresu url www polegające na zdobyciu dużej sumy mocnych adresów url . Zbudowano profesjonalne biblioteki url www , które spełniają właśnie te funkcje. Np.: podaję: Car insurance quotes Webdirectory.
Jeśli chcesz mieć wyjątkową , jedyną w swoim rodzaju stronę WWW dla agencji firmowej sugerujemy tobie projekty naszej firmy usługowej. Zapewniamy najwyższy poziom usług i szybką materializację zamówień. Trzon przedsięwzięć to tworzenie stron Internetowych.
Strona WWW stała się niezbędnym wymogiem dzisiejszego biznesu. By zdobyć dużą sprawność jak i wydajność trzeba wcielić w życie dyscyplinarne, ściśle określone zasady, biegnące w koleinach rzemiosła zwanego Website optimization . Nie zastanawiaj się, pomyśl i wybierz naszą agencję , a natychmiast znajdziesz się w Internecie ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------